« Go back

Anneke van Meel
De Run 8217
ByAnn
5504EM Veldhoven
Nederland
Expertise: Ecokapper, Kapper, Krullenkapper, Masterkapper

Wat maakt mij een Haarvriendelijke Kapper?

Mijn keuze om de Masteropleiding bij Haarvriendelijk te gaan volgen ontstond na mijn eigen persoonlijke zoektocht en ‘gevoeligheden’ zoals plekjes eczeem. Ik wilde er alles over weten, huidproblemen herkennen en mensen ook kunnen voorlichten en begeleiden in dat proces. Wat kan nog wel..?! Welke producten horen daar bij? Elke dag verdiep ik me nog in samenstellingen van producten die ik tegenkom en gebruik in mijn salon. Zelf ben ik een stuk bewuster geworden welke negatieve effecten producten en voeding van hebben op allergieën. Tijdens de Mastertraining heb ik me zo vaak afgevraagd waarom ik dit alles niet eerder wist! Kennis en bewustwording, en dat kunnen delen met mijn omgeving en klanten, daar ben ik, dankzij de Masteropleiding 'De Haarvriendelijke Kapper', helemaal trots op!

Specialiteit

Krullen! Zelf als kind en tiener altijd een hekel gehad aan mijn bosje pluizige krullen en dat maakte me nieuwsgierig naar hoe krullen werken, wat ze nodig hebben, en hoe mensen er thuis het beste mee om kunnen gaan. Geen krul is hetzelfde en het knippen van krullen is maatwerk. Daarbij hoort ook de allerbeste verzorging die de krul niet uitdroogt of laat pluizen. Want ik weet dat mensen met krullen altijd zoekende zijn naar DE manier en HET product. Na het volgen van de Masteropleiding bij Haarvriendelijk ging er een wereld voor me open op het gebied van hoofdhuidproblemen en kan ik problematiek aanpakken en het beste advies geven. Dat is zo mooi! Ook qua kleuren op een zo gezonde en natuurlijk mogelijke manier wil ik mijn klanten stralend en met vertrouwen mijn salon zien verlaten. Na 16 jaar een drukke kapsalon met een aantal medewerkers te hebben gerund, kies ik nu bewust voor persoonlijke één-op-één aandacht, met natuurlijkere producten en behandelingen.

Opleidingen

ROC Eindhoven Allround kapster 2001-2003 | Verschillende technische Trainingen Joico 2002-2006 | Folie trainingen Pro duo 2003 | (maandelijkse) Trainingen technische club Helvoirt 2001 - 2006 | Micky Jooren Visagie opleiding 2005 | Meerdere CURLSYS 1,2,3 en masterclass seminars van 2013 – 2024 | Boucleme krullen training 2021 | Curls by Warby 2023 | Meerdere Davines kleuradvies trainingen, communicatie / product en (krullen) kniptrainingen en uitjes met grote shows in o.a. Londen, Parijs, LA, IJsland, en Pharma (Italië) 2009 – 2025 | ALLILON meerdaagse trainingen Londen 2012 en Deventer 2016 | Meerdere trainingen bij Schwarzkopf; o.a. kleur en kniptechnieken | Hairborist plantenkleur training 2025 | Haarvriendelijke Masterkapper 2024-heden